top of page

Hakkımızda

Bilişim dünyası için çok uzun bir süredir (ikinci çeyrek yüzyıl içindeyiz) müşterilerimize güven merkezli hizmet sunmaya devam ediyoruz. 

Tarihçemiz

Elma Bilgisayar 1986 yılında Türkiye’nin ilk Apple bayisi olarak kurulmuş ve bugüne kadar ülkemizde teknoloji alanında gerçekleşmiş değişimlere öncülük etmiştir. Elma Bilgisayar temel olarak bilgiye ulaşma, bilgiyi yeniden değerlendirme ve bilgiyi yeniden üretme sürecini tecrübeleriyle birleştirerek Türkiye pazarına yeni ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Macintosh bilgisayarların tartışmasız lider olduğu masaüstü yayıncılık dünyasının Türkiye ayağı, 1987 yılında başlayan ve zamanla tüm yayıncılık ve reklam piyasasını kapsayan bir atılımla Elma Bilgisayar tarafından kelimenin tam anlamıyla inşa edilmiştir. Bu sürecin yanı sıra Apple, AWS, Microsoft, Claris-FileMaker, Adobe ürünleriyle sektörde yenilikçi çözümler sunmuştur. Akıllı Tablet ve Bulut Yönetim gibi ortaya koyduğu projelerle sektörde öncü olmuştur.

"Siz gene de işinizi sağlama alın." Kırk yıldır müşterilerimize öğütlediğimiz bu. Onlar da inanmış olacaklar ki evlerini, otomobillerini ve hepsinden önemlisi, canlarını bize sigortalatıyorlar. Ee, bu öğüdü verdikten sonra, kendi işimizi sağlama alınama lüksümüz var mı? Elbette yok. Yirmibeş yıldır tüm işlerimizi yapan Apple bilgisayarlarımızı hep sağlama aldık. Elma'cılar da hep yanımızda oldular, biz nasıl sigortalılarımızın yanındaysak. Unutmadan ekleyeyim, örnek aldığımız bir özelikleri var; en zor sorunları çözerken bile yüzleri gülüyor Elma'cıların. İyi ki varlar ...

       Osman Tümay - Tümay Sigorta   Yıl 2009


Bir elma almaz mıydınız? Hızlı çalışma temposunun yaşandığı bir iş ortamında karşılaşılan en büyük dert, bu koşturmacayı sekteye uğratan sorunun bir anda zincirleme sorunlar doğurmasıdır. Eğer çözebileceğinizin ötesinde bir sorunla karşı karşıya iseniz, ya da çözmek için zamanınız yoksa, satıştan teknik servise dek uzanan bir desteği yanı başınızda istersiniz. Eğer bu destek yetkin değilse, ufukta felaketler gözükmeye başlayacaktır. Güzel Sanatlar/ Bates, üç yıldır ufukta gözüken felaketler yerine, yanıbaşımızda üretilen çözümler ile hızlı iş temposunu sürdürüyor. Bir elma almaz mıydınız? 
         Uğur Kır - Güzel Sanatlar   Yıl 1998 

Müşteri 
Teveccühlerinden 

bottom of page