top of page

Farklı Bir Bakış
Farklı Bir Çözüm Yöntemi

Hizmet & Servislerimiz

Amazon Web Services - AWS Danışmanlığı

Konusunda yetkin ve sertifikalı uzmanlar ile tüm AWS süreçlerinize rehberlik ediyoruz. İster sıfırdan bir bulut bilişim konforu yaşamak isteyenlere, isterse de hali hazırda mevcut bulut bilişim yapısını verimli (hem ekonomik hem de performans anlamında) hale getirmek isteyenlere çözümler sunuyoruz. 

SQL Server Danışmanlığı

Uzun yıllardır, farklı sektörlerede (finans kuruluşları, startup yazılım kuruluşları, hava yolu şirketi) verilen database admin hizmetlerininin tecrübesini sizlere sunuyoruz. 

Doğru bir database kurgusu ve yapısal dokunuşlar ile orta ve uzun vadede yaşayabileceğiniz performans ve güvenlik sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz.

Claris - FileMaker

Bir Apple iştiraki olan Claris - FileMaker ürün ailesi ile kurumunuzun özel yazılım ihtiyaçlarını, düşündüğünüzden çok daha pratik bir şekilde birlikte oluşturuyoruz.

Üstelik tek bir platform üzerinden yapılan geliştirme ile web, Windows desktop, MacOs desktop, iOS mobil-tablet, Android mobil-tablet cihaz ve mecralarına çıktı sağlıyoruz.

Bilişim Danışmanlığı

Yarım asra yaklaşan kurumsal birikim ve tecrübelerimiz ile kurumunuza ait bilişim ihtiyaçlarına rehberlik ediyoruz. 

Elma olarak her türlü ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve gerekli yazılım ve donanım çözümlerini sizler için geliştiriyoruz.

Sistemlerinizi Entegre Ediyoruz

Kurumunuza özel çözümler ile sistemlerinizi entegre ediyoruz. Böylece sizleri daha verimli ve daha güvenli bir ortamda çalışma konforuna ulaştırıyoruz.

bottom of page